Kariera

Jeżeli jesteś zainteresowany pracą w naszej firmie wyślij swoje cv oraz list motywacyjny na e-mail: kadry@maxlaufer.com.pl

Aktualnie poszukujemy na stanowisko:

Spedytor Krajowy

Miejsce pracy: Gdynia

Zakres obowiązków:

  • przyjmowanie i realizacja zleceń spedycyjnych,
  • prowadzenie dokumentacji operacyjnej,
  • planowanie transportu z wykorzystaniem taboru własnego jak i kontrahentów,
  • utrzymywanie i rozwój współpracy z klientami i podwykonawcami,
  • optymalizacja kosztów.
  • Dbanie o wysoką jakość usług transportowych oferowanych Klientom

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie, mile widziane wyższe
  • znajomość obsługi pakietu MS Office
  • znajomość języka obcego mile widziana
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,,
  • komunikatywność, umiejętności negocjacyjne,
  • dobra organizacja pracy, dokładność
  • samodzielność,
  • umiejętność pracy w zespole,

Oferujemy:

  • stałą i stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy,
  • możliwość rozwoju.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie dokumentów (CV i listu motywacyjnego) drogą elektroniczną w terminie do 2 tygodni od daty ukazania się

Kierowca C + E – Transport Krajowy

Miejsce pracy: Polska

  • Praca na terenie Polski w transporcie krajowym w pojedynczej obsadzie

Wymagania:

  • Min. 2-letnie doświadczenie w przewozach międzynarodowych / krajowych
  • Prawo jazdy kategorii C + E
  • Świadectwo kwalifikacji zawodowej
  • Aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • Uprawnienia do przewozu ADR  mile widziane

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę